CA Antea Slavkov s.r.o.

Cestujete s námi již 25 let. Děkujeme.

Vyhledávač zájezdů

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Recenze

Kontakt

Tel.:   420 544 221 558

GSM: 420 602 552 665

GSM: 420 608 770 994

           

Skype:     antea1906  

E-mail:    ckantea@seznam.cz

 


 

 

Dálniční známka


 

Počasí ve světě

Zasílání LAST MINUTE nabídek

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
ID: 913086

Rezidence Palmavera **

Termín: 02.10. (So) - 09.10. (So) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Bez stravy

Cena: 1 701 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • Exotika
Poloha
Apartmánový dům se nachází 100 m od pláže La Concha a 250 m od hotelu Ancla.
Vybavení
Recepce pro všechny apartmány je v hotelu Ancla. Parkoviště v okolí (pokud nemá rezidence vlastní; 6-8 EUR/den, počet míst omezen). Pes povolen (depozit 50 EUR).
Ubytování
Byty s obytnou čásít se dvěma lůžky (rozkládací pohovka) a kuchyňským koutem (lednice, vařič, mikrovlnná trouba), příslušný počet ložnic. Koupelna a WC, TV, balkón. 1. a 11. patro, výhled na moře.

2x APT 2+2: jedna dvojlůžková ložnice. Pobyt se stravou - min. 2+0.
2x APT 6+2: tři dvojlůžkové ložnice. Pobyt se stravou - min. 4+2.
Ve všech bytech možnost až dvou přistýlek (+2). 
Stravování
VLASTNÍ nebo POLOPENZE (snídaně + večeře) formou bufetu v hotelu Ancla (250 m).

V případě vlastního stravování možnost připlacení stravy v hotelu Ancla: pouze snídaně nebo obědy či večeře.

Nápoj v ceně oběda i večeře (2-3 dcl balená voda, víno, pivo, cola).


První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba až snídaně následující den. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.
V ceně
Pobyt v apartmánu s vybraným typem stravování na daný počet nocí a s vybraným typem dopravy, ložní prádlo, závěrečný úklid, spotřeba vody a energií, služby delegáta, resp. telefonická asistence. U letecké dopravy autobusový transfer letiště - hotel - letiště.

U apartmánů bez stravy je v základní ceně počet hlavních lůžek, příplatek za přistýlku je v ceně pouze tehdy, pokud je obsazená. Tento příplatek zohledňuje zvýšenou spotřebu energií.
Slevy
Časová sleva 6% při zakoupení do 31.01.

Časová sleva 4% při zakoupení do 29.02.

Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.
Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:

Parkování: 6-8 EUR/den, platba na místě.

Ručníky (osuška + ručník): 4 EUR, platba na místě.

Cestovní pojištění: za příplatek, viz www.campana.cz/pojisteni
Povinné smluvní údaje
Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 23.05. do 03.10., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). Pobyt v apartmánu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. V případě pobytu se stravováním jje třeba uvážit, že na jídlo se dochází do hotelu Ancla (250 m). Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
Popis letoviska:
OROPESA DEL MAR
Letovisko, které se nachází na pobřeží Costa del Azahar (250 km jižně od Barcelony a 90 km severně od Valencie) nabízí od června do září příjemné subtropické klima, široké pláže s jemným pískem a pozvolný vstup do moře. Podél pobřeží vede naučná stezka, jediná ve Španělsku (6 km) a nabízí jedinečné procházky s krásnými výhledy na moře. Městečko nabízí historické centrum s úzkými uličkami a malebnými zákoutími, během sezóny mnoho kulturních akcí, velmi hezká je návštěva Oropeského hradu či Královské věže u majáku. Oropeské pobřeží nabízí 7 pláží (4 písčité, 1 kamenitou a 2 písčité zátoky), čtyři z nich s tzv. Modrou vlajkou – La Concha, Morro de Gos, Les Amplàries a Les Platgetes de Bellver. Vzhledem k delší dojezdové vzdálenosti doporučujeme dvoutýdenní pobyt a velmi včasnou rezervaci apartmánu.
Doprava:
AUTOBUSOVÁ DOPRAVA - COSTA DEL AZAHAR
Luxusní dálkové autobusy jezdí do Španělska v období 29.05. - 27.09. v 7/14-denních cyklech (počet pobytových dní bez dopravy).
Výstupní místa ve Španělsku: Oropesa del Mar.
Cena autobusové dopravy: 3.590 Kč.
Cena je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou.

Jednosměrná jízdenka: sleva 40% z ceny obousměrné jízdenky. U pobytů delších než 2 týdny bude účtována 2x jednosměrná jízdenka.

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Základní trasa ZDARMA: Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, Rozvadov.
Svozová místa - min. počet 6 osob v odjezdovém místě:
Za příplatek 300 Kč: Domažlice, Horšovský Týn, Holýšov, Kdyně, Klatovy, Přeštice. 350 Kč: Brno, Česká Lípa, Hradec Králové, Humpolec, Jablonec n/N, Jihlava, Kolín, Kuřim, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Příbram, Tišnov, Velké Meziříčí, Žatec.
500 Kč: Ostrava, Studénka, Olomouc, Hranice na Moravě.
550 Kč: České Budějovice, Písek, Tábor.
Pro uskutečnění svozu je podmínkou minimální počet osob. Svozy ze severu mají přestup v Praze. Svozy ze západních Čech jsou s přestupem v Plzni. Svozy ze severní Moravy jsou zajišťovány rychlovlaky s přestupem v Praze (hlavní nádraží - Stodůlky individuální přesun metrem).
Odjezdy a příjezdy: týdenní a dvoutýdenní zájezdy (7, resp. 14 noclehů) mají odjezd v pátek v ranních/dopoledních hodinách (Brno 05:30, Praha 08:30), návrat v neděli odpoledne (Praha 15:00). Cesta do Španělska z Prahy trvá cca 24 hodin (dle provozu). Cestou se dělají pravidelné přestávky cca po 3,5 hodinách cesty.

VLASTNÍ DOPRAVA
Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ... - dle přání klienta). Cena od 990 Kč/os./noc, snídaně od 140 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání.
Výlety:
Výlety v místě prodává delegát, výběr výletů je mimo hlavní sezónu omezený.

Valencie monumentální - polodenní výlet. 28 EUR + případné vstupy.
Valencie Oceanografic - polodenní výlet. 28 EUR + vstup 30,70 EUR (nebo 20,20 EUR v případě skupinky nad 20 osob).
Valencie Bioparc - polodenní výlet. 28 EUR + vstup 23,80 EUR (nebo 18,50 EUR v případě skupinky nad 20 osob).
Valencie Albufera - polodenní výlet. 28 EUR + loď 5 EUR.
Valencie celodenní - jednotlivé polodenní výlety lze mezi sebou libovolně kombinovat. 38 EUR + vstupy.
Peňíscola - polodenní výlet. 27 EUR, dítě do 10 let 24 EUR.
Benicasim - polodenní výlet. 21 EUR, dítě do 18 let 17 EUR.
Aquarama - odpolední výlet. 24 EUR vč. vstupného, dítě do 0,9 m 10 EUR.
Prehistorické malby v La Valltorta - polodenní výlet. 22 EUR, dítě do 10 let 19 EUR.
Morella - polodenní výlet. 37 EUR, dítě do 10 let 32 EUR.
Sagunto - polodenní výlet. 27 EUR, dítě do 10 let 23 EUR + případné vstupy.
Jardín del Papagayo - polodenní výlet. 36 EUR, dítě do 10 let 32 EUR.
Hadí ostrovy (Islas Columbretes) - celodenní výlet. 60 EUR.
Krasová jeskyně sv. Josefa - polodenní výlet. 34 EUR, dítě do 13 let 29 EUR.

Delegátské služby:
Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 23.05. do 03.10., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR.
Český delegát nečeká klienty na letišti a nemusí být přítomen při ubytování v případě letecké nebo vlastní dopravy, je však k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu a přichází za hosty na plánovanou delegátskou schůzku 2-3x týdně. Delegát je přítomen při příjezdu autobusu z ČR a při odjezdu busu z letoviska. Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují transferovým listem v anglickém jazyce. Na hotelu/v apartmánu ubytovává hosty pracovník recepce na základě dvojjazyčného voucheru na ubytování.
Obecná pravidla:
Výlety v místě prodává delegátka, výběr výletů je mimo hlavní sezónu omezený.
Prázdninová letoviska:
mimo hlavní sezónu (v období od října do května) bývají některá zařízení uzavřena (vodní venkovní parky, zábavní podniky, sezónní restaurace a obchody).
Ubytování s all inclusive: v rámci služeb all inclusive může být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Některé hotely podmiňují all inclusive služby zálohovaným náramkem.
Sportoviště, sportovní vyžití: např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).
Venkovní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla od června do září.
Vnitřní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.
Zábavní programy: hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Při mimosezónních pobytech od listopadu do dubna je nabídka omezená.
Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se na děti nemluví česky.
Trezor: může být za poplatek (+ kauce na klíč).
TV-SAT: může se skládat kauce na ovladač.
Minibar: Nápoje v minibaru jsou za poplatek, ceník je k dispozici na pokoji. Platba při odjezdu v recepci.
24.10. (So) - 31.10. (So) 2020 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba v APT 6/8 (obs. 6 os.) BS další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-1 820 Kč
Vybrat termín
APT 6/8 - Dospělý na lůžku HB další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-5 260 Kč
Vybrat termín
APT 6/8 - Dospělý na lůžku FB další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-6 610 Kč
Vybrat termín
28.05. (Pá) - 06.06. (Ne) 2021 - 10 dní, 7 nocí
Quadrilo 6+2 Osoba na pevném lůžku - Quadrilo 6+2 další typy pokojů
Bez stravy
Autobus
-First minute5 561 Kč
Vybrat termín
29.05. (So) - 05.06. (So) 2021 - 8 dní, 7 nocí
Quadrilo 6+2 Osoba na pevném lůžku - Quadrilo 6+2 další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-First minute2 061 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

15. z 17 hotelů v Oropesa Del Mar

Vynikající
1
Velmi dobré
3
Průměrné
4
Špatné
6
Příšerné
15
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Malísimo
La cama incomodisima, el colchón era de muelles y ultra fino. Lo de vistas al mar es mentira, y lo de pantalla plana también. La Tv es de los años 80 mínimo y pequeñisima. Lo único bueno la ubicación... celá recenze s možností překladu
paula19822019, Canet de Berenguer, Španělsko, 04:23 23.04.2019
Apartamentos palmavera
Apartamento en muy mal estado en general....camas pequeñas, colchones malisimos, baño sucio y con óxido, armarios viejos..... Nada recomendable. El desayuno lo más normal No volveremos más, sin... celá recenze s možností překladu
john a, 08:41 12.03.2019
Nada recomendable
Mampara rota, grifo de la ducha roto, manisas del baño rotas, camas de hace mil años super duras y con muelles rotos, a la encimera caía la grasa por todos lados, el sofá tenia dos palmos de polvo... celá recenze s možností překladu
Rubén A, 08:34 17.11.2018
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoOropesa
HotelOropesa del Mar / Apartmány Palmavera
Quadrilo 6+2 Osoba na pevném lůžku - Quadrilo 6+2
Termín02.10.2021 - 09.10.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012

Vstupenky

 

 

Zasílání novinek

Parkování na letišti


Letenky

Lodní lístky

Dovolená ČR a SR

Německé CK

Hendikep PLUS

Kurzovní lístek

Euro127.24
Americký dolar123.06
Britská libra129.82
Švýcarský frank125.40
Japonský yen10021.83
Australský dolar116.21
Bulharský leva113.93
Egyptská libra11.48
Chorvatská kuna13.59
Indická rupie10031.37
Indoneská rupie10001.57
Kanadský dolar117.49
Marocký dirham12.51
Ruský rubl10029.58
Thajský baht10073.69
Tuniský dinár18.42
Turecká lira12.92
Vytvářím objednávku...