CA Antea Slavkov s.r.o.

Dovolená s Atisem

Dovolená v Česku


 

Dovolená v Polsku

Kontakt

Tel.:         420 602 552 665

E-mail:    ckantea@seznam.cz

 


 

 

Naše výlety

Nevíkendový Mosonmagyaróvár   ÚTERÝ 27. 9. 2022 

Mnoho z vás už nemusí řešit, zda si pojede užít teplou léčivou vodu o víkendu nebo ve všední den. Proto všem z vás, kteří si chtějí užít opravdu klid a pohodu v těchto oblíbených a zcela zrekonstruovaných lázních, nabízíme netradiční úterní termín. Sobotní tržiště nahradíme pro zájemce procházkou do blízkého supermarketu TESCO, který řada z vás zná a ví, že tam lze mnoho z oblíbených maďarských specialit koupit a za výborné ceny (klobásy, nakládaná zelenina, sýry apod.). I tak budete potom ve vodě déle než o víkendu. O večer v typické maďarské csardě nepříjdete, možnost ochutnat vynikající kuchyni bude i v tomto termínu!                                                                           

(letáček ke stažení)

Podzimní lázně Mosonmagyaróvár   SOBOTA 22.10., 26.11. a 17.12.2022 

Na jaře jsme pookřáli po kovidové pauze a díky téměř žádným restrikcím v Maďarsku jsme mohli užívat oblíbených léčivých vod v Mošoni. Oblíbené jednodenní výlety za nejteplejší vodou proto pokračují i v podzimních termínech. 

 

V sobotu 26. 11. 2022 uspořádáme v lázních již V. ročník Miss čepice, naši recesistickou vážně nevážnou soutěž o nejnápaditější pokrývku hlavy v lázních. Soutěž bude hodnocena jako vždy zlatou porotou a všichni účastníci dostanou odměny a věcné ceny z různých zdrojů J. Těšíme se na vaši hojnou účast!

V sobotu 17. 12. 2022 nabízíme pro zájemce zhruba půlhodinovou procházku od lázní kolem hradu na pěší zónu. Krátká procházka před večeří je příjemná, ostatní mohou zůstat v bazénech o půl hodinku déle.

 

Naše výlety do Mošoně jsou spojeny s ranní krátkou zastávkou na lidovém trhu a večer navštívíme typickou maďarskou csardu, neboli stylovou restauraci s vynikající kuchyní.                                                                           

(letáček ke stažení)

 

Adventní Bratislava s čokoládovnou v Kitsee    SOBOTA 3.12.2022 

Po dvou letech je na co se těšit. Největší čokoládovna v Rakousku nám potvrdila termín exkurze a nákupů dobrot na vánoce, a protože se nachází jen 3 km za Bratislavou, zveme vás 3. prosince na tento 1denní adventní výlet. V čokoládovně Hauswirth budeme necelé dvě hodiny a potom se už budeme věnovat adventní Bratislavě, městu, které prochází velkým rozvojem a jehož 4 adventní trhy v historickém centru určitě stojí za to. V příloze najdete letáček s podrobným programem.  

(letáček ke stažení)

 

 

 

 

 

 

 

 

Parkování na letišti


Zasílání novinek

Letenky

Zahraniční CK

Kurzovní lístek

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Bulharský leva113.01
Egyptská libra11.43
Chorvatská kuna13.38
Marocký dirham12.44
Thajský baht10067.02
Tuniský dinár17.82
Turecká lira11.63

Nákupem zájezdu u nás ušetříte, vyberte si z více možností a dostanete užitečné rady. Vaše cesta je i naší cestou.

Vytvářím objednávku...