CA Antea Slavkov s.r.o.

Dovolená s Atisem

Dovolená v Česku


 

Dovolená v Polsku

Kontakt

Tel.:         420 602 552 665

E-mail:    ckantea@seznam.cz

 


 

 

O nás

 

Vážení přátelé cestování,

 

milujeme cestování, je to naše radost a touha. Proto máme od roku 1994 cestovní agenturu a poznáváme profesionálně krásy u nás i ve vzdálených zemích.

 

Pro naše klienty se snažíme o maximální servis, v duchu našeho hesla „Vaše cesta je i naší cestou“. Jinak řečeno, snažíme se tak, jako bychom cestovali s vámi. Kromě výběru destinace a ubytování dle vašich představ se vždy snažíme přidat vám něco navíc – zajistíme vám výhodné pojištění, poskytneme vám informace o aktuálním stavu v destinaci, podělíme se o zkušenosti zprostředkované dalšími klienty nebo o naše osobní zážitky.

 

Najdete u nás zastoupení všech velkých a většiny menších cestovních kanceláří, jejichž jsme autorizovaným prodejcem. Šetříme tak váš čas i nervy, jak se v nabídce vyznat, co je lepší, jak je to s dětmi, s pojištěním, s parkováním nebo s potřebnými doklady o bezinfekčnosti.  

 

Naše služby poskytujeme díky technickému zázemí non-stop, tedy 24 hodin denně 7 dní v týdnu, ale rádi vás uvítáme i v naší kanceláři ve Slavkově u Brna. 

 

Od roku 2015 je naše cestovní agentura právnickou osobou s obchodním názvem CA Antea Slavkov s.r.o.. Pokládáme za samozřejmost, že prodáváme zájezdy pouze těch cestovních kanceláří, které mají sjednané povinné smluvní pojištění ve smyslu zákona č. 159/199 Sb. včetně dodatků.    

 

Pokud se s námi vydáte na některý z našich 1denních výletů do Maďarska, Rakouska nebo na Slovensko, čeká vás dobrá nálada, tombola s drobnými dárky, sem tam i nějaká zábavná soutěž. To vše je pro vás nepovinné, ale vždy se najde pár veselých účastníků, kteří dovedou pobavit s naší podporou i ostatní účastníky výpravy.    

 

Děkujeme všem našim klientům za dlouholetou přízeň. Přejeme vám na vašich cestách samé krásné zážitky.

 

Mgr. Yvona Jandlová

CA Antea Slavkov      

 

Kde jsme byli:  

Albánie, Arménie, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Dominikánská republika, Egypt, Francie, Chorvatsko, Indie, Indonesie, Island, Itálie, Izrael, Jordánsko, Kambodža, Kypr, Laos, Libanon, Maďarsko, Malta, Maroko, Monako, Myanmar, Německo, Nepál, Norsko, Omán, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Spojené arabské emiráty, Slovensko, Slovinsko, Srí Lanka, Sýrie, Španělsko, Švýcarsko, Thajsko, Tunisko, Turecko, USA, Vatikán, Velká Británie, Vietnam

 

Parkování na letišti


Zasílání novinek

Letenky

Zahraniční CK

Kurzovní lístek

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Bulharský leva113.01
Egyptská libra11.43
Chorvatská kuna13.38
Marocký dirham12.44
Thajský baht10067.02
Tuniský dinár17.82
Turecká lira11.63

Nákupem zájezdu u nás ušetříte, vyberte si z více možností a dostanete užitečné rady. Vaše cesta je i naší cestou.

Vytvářím objednávku...